Kargo ve İade

Türkiye sınırları içinde her yere teslimat yapılır. Siparişleriniz 1-5 iş günü içerisinde kargolanır. Siparişiniz size bildirilecek olan kargo firmasıyla gönderilir ve takip numarası mail yoluyla sistem üzerinden sizinle paylaşılır .Kargo takibi hakkındaki sorularınızı info@darkghalaf.com adresine gönderebilirsiniz.

İade

Ayıplı ya da hasarlı mal teslim alındıktan sonraki 14 gün içerisinde iade edilebilmektedir. Ürünün iadesinin yapılabilmesi için, sisteme üye girişi yaptıktan sonra “Siparişlerim” kısmından iade talebi oluşturabilirsiniz.
Üye olmadan satın aldıysanız iade isteğinizi İADE başlığıyla info@darkghalaf.com’a yazabilirsiniz.
İade süreciniz onaylandığında sizlere iletilecek iade kodunu kullanarak depomuza geri gönderimi gerçekleştirebilirsiniz. Ayıplı ya da hasarlı mal iadesi dışında yapılacak iadelerde kargo ücreti tarafınıza yansıyacaktır.
Ürün bedeli iadesi yalnızca ödeme yapılan karta yapılmaktadır. Ürünü satın alırken kullandığınız kart/banka hesabına 1-3 gün içerisinde iadesi yapılır.
Hesabınıza geçmesi ise 5-10 iş günü sürebilir. Böyle bir durumda öncelikle bizimle, daha sonra gerekirse bankanızla iletişime geçebilirsiniz.
Sorularınız için info@darkghalaf.com adresinize veya Bize Ulaşın sayfasından yazabilirsiniz.

Shopping cart

0
image/svg+xml

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.

Continue Shopping